Dietetyk - Oferta


   W ramach oferty proponujemy specjalistyczne konsultacje dostosowane do potrzeb pacjenta:

  Konsultacje

  Odchudzanie i Kontrola Wagi
  Kierujemy ją do osób, które chcą schudnąć od 2 do ponad 50 kg, które podejmował już w przeszłości próby odchudzania, ale waga wracała.
  Dla osób, które odchudzają się po raz pierwszy i chcą schudnąć raz na zawsze a szczególnie do osób, które mają problemy ze schudnięciem, stosują różne diety i metody, ale waga nie chce spadać.
  Do osób o tzw. trudnym odchudzaniu.

  Czas trwania Twojego Programu Odchudzania Indywidualnego jest ustalany na pierwszej Konsultacji i trwa tyle czasu ile potrzebujesz, aby osiągnąć swoją wagę docelową. Trener na początku, po Konsultacji Startowej, wstępnie określa przybliżony czas etapu chudnięcia oraz etapu utrzymania wagi. Czas ten może ulec zmianie. Możesz schudnąć szybciej, albo wolniej. Prowadzący na bieżąco będzie to weryfikował i udzielał Ci informacji.
  Konsultacje

  Bilans Zdrowia i Formy
  Kierujemy ją do osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe oraz styl życia. Konsultacja ta przeznaczona jest dla każdego, kto chce utrzymywać się w zdrowiu i formie oraz stosować profilaktykę zdrowotną poprzez właściwe odżywianie i aktywność fizyczną.

  Czas trwania Twojego programu jest ustalany na pierwszej Konsultacji i trwa tyle czasu ile Ty potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele Wellness.